Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
 

Historie

 

Historie týmu

Historie našeho týmu Malé kopané (nyní Futsal), se datuje od léta roku 1987. Tehdy, jednoho vlahého letního večera, se domluvila parta fotbalových nadšenců vytvořit tým a přihlásit se do olomoucké ligy Malé kopané. Po vyřízení všech potřebných formalit se rychle blížil první soutěžní zápas sezóny 1987/88.

Den "D" nastal v sobotu 29.srpna 1987, kdy do Senice na Hané zavítal první soupeř našeho týmu. Bylo to mužstvo TOS-SOU Olomouc. Historicky první sestava týmu Šmytliš Senice na Hané vypadala takto: Vymazal L., Vymazal P., Vrtek V. (brankář), Baran Z., Srovnal Z., Jiříček P., Nedoma M., Vrzal K., Nakládal P. a Halíř P. Sice se už neví, jestli byl soupeř slabý nebo naši hráči hráli tak výborně, ale vyhrálo se 11:3 a mohlo se jít slavit historicky první vítězství v lize Malé kopané.

Od tohoto momentu, přišlo za těch 21 sezón, mnoho vítězství i mnoho porážek. Nastaly vzestupy i pády, ale to vše ke sportu patří. V sezóně 2007/08 přišel další úspěch. Náš tým dokázal vyhrát svoji skupinu ve 4.lize a zajistil si tak postup do 3.ligy. 

 

 

 

 

TOPlist